Alim’den ‘Ziraat Mühendisleri Günü’ kutlaması

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, yayınladığı mesajla 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler ve Ziraat Mühendisleri Gününü kutladı.

Alim’den ‘Ziraat Mühendisleri Günü’ kutlaması

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler ve Ziraat Mühendisleri Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Genel Müdür Alim mesajında, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına büyük çaba ve emek harcayan, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan medya mensuplarının önemli bir görev ifa ettiğini belirtti.

Alim mesajında ‘Doğru, tarafsız, kalemini hak, hakikat ve adaletten ayırmayan, kamuoyunu doğru ve hızlı şekilde bilgilendirilmesi için gecesini gündüzüne katan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim. Ayrıca Ülkemizin tarımına ve hayvancılığına verdikleri emekten dolayı ve sağlıklı gıdalara ulaşmamızı sağlayarak, insan sağlığına değer veren başta teşekkülümüzde olmak üzere diğer kurum ve kuruluşlarda görev tüm Ziraat Mühendislerinin de günü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21