Trabzonspor’un paraya değil, iyi yönetilmeye ihtiyacı var

Başkan Adayı Aksoy, “Trabzonspor Kulübü büyük bir camiadır. 200 milyon lira borç var. Gelir ve gideri doğru yönetirseniz borç kalmaz” dedi.

Trabzonspor’un paraya değil, iyi yönetilmeye ihtiyacı var

Yaklaşık bir ay sonra yapılacak olan Trabzonspor Olağanüstü Genel Kurulu için ilk adaylığını açıklayan isim Trabzon Sanayici ve Girişimci İş adamları Derneği Başkanı Emre Aksoy oldu.

 

Kongre kararının alınmasını doğru bir adım olarak niteleyen Aksoy, “yönetimin yüzü eskidi, kulübün içinde sıkıntılar var, futbolcular arasında sıkıntılar var. Bundan dolayı motivasyon düşüklüğü yaşanıyor Kongre kararı alınması doğru bir karardır. Kongrenin sezon sonuna gelmesi bizim için büyük bir avantajdır. Yeni transferlerin, sponsorluk görüşmelerinin yeni anlaşmaların yapılabilmesi için kongrenin bu dönem yapılması Trabzonspor Kulübümüz için faydalı olacaktır. Yönetimsel olarak bir bir delegelerle görüşüyoruz. Sürece baktığımızda bazı adaylar çekildi Biz kimsenin çekilmesinden yana değiliz Trabzonspor hiçbir şekilde başkansız kalmaz her zaman iyi başkanlar Trabzonspor’u yönetir. Allah bize nefes verdiği müddetçe o sandığın başında yer alacağız” diye konuştu.

 

Adaylıktan ne olursa olsun çekilmeyeceğinin sinyalini veren Aksoy, Trabzonspor’un ciddi borç sıkıntısı yaşadığını belirterek, “Trabzonspor çok büyük bir camia 200 Milyon TL civarında bir borcu var. Bunun için hazırladığımız bir bütçe var elimizde. Biz o makama elimiz boş gelmeyeceğiz. Kulübün hiçbir şekilde paraya ihtiyacı yoktur. Bu süreci geçmek için bir bütçe ayırdık. Bundan sonraki süreçte kulüp kendini çevirecek büyüklükte camiadır. Sadece gelen paraları ve giden paraları iyi değerlendirmek doğru yönden çalışmak kulübün maddi bütün sıkıntılarını çözecektir” ifadelerini kullandı.

 

Haber: Arif AZAK

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali bulut
ali bulut - 9 yıl Önce

Arif Kardeşim, tırnak işaratinden sonra büyük harfle başlanır. selam ve dua ile...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21