İstanbul’da bir köy daha Bordo Mavi'ye büründü

Trabzonspor ikinci başkanı Ertuğrul Doğan İstanbul Beykoz'da bulunan İshaklı Mahallesi’nin ilköğretim okulunda bulunan 95 öğrenciye Trabzonspor forması ve oyuncaklar gönderdi.

İstanbul’da bir köy daha Bordo Mavi'ye büründü

Trabzonspor ikinci başkanı Ertuğrul Doğan’ın “Bordo Mavi Köy Projeleri” son hızla devam ediyor. Doğan, daha önce Diyarbakır'ın Bağacık Köyü’ndeki 128 çocuğa ve Afrika ülkesi olan Sudan'daki yetim çocuklara Trabzonspor forması ve çeşitli hediyeler göndermişti.

Doğan, şimdi de İstanbul Beykoz'daki İshaklı Mahallesi’nin ilköğretim okulunda bulunan 95 öğrenciye Trabzonspor forması ve oyuncaklar yollayarak projeye bir yenisini daha ekledi.

İshaklı İlköğretim Okulu’na gönderilen hediyelerle ilgili konuşan Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, ‘Bizim amacımız gelecek nesillerimizi, Trabzonspor sevgisi ile birleştirmek’ diyerek projelerin farklı köylerde devam edeceği müjdesini verdi.

İshaklı Mahallesi Muhtarı Ali Çinel, ‘Trabzonspor’umuzun değerli ikinci başkanına projeleri arasında bizim köyümüzü de unutmadığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz İshaklı halkı olarak gördüğünüz gibi her yeri Bordo Mavi'ye büründürmüş durumdayız. Bizim Trabzonspor sevgimiz çok başka’ diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

İshaklı İlköğretim Okulu Müdürü Elif Ercan, ‘bu şirin köyümüzün Bordo Mavi okulunu unutmayan sevgili Ertuğrul Doğan başkanımıza teşekkür ediyoruz’ dedi.

Ercan sözlerinin devamında, ‘Pandemi dönemini çocuklarımızın evlerinde oturarak geçirmeleri onları bir hayli üzmüştü bu hediyelerle gözlerindeki mutluluğu görebiliyoruz’ ifadelerini kullandı.

Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan'ın görevlendirdiği Ömer Karakaş ise ‘Bu anlatılmaz, yaşanır bir çalışma. Çocuklarımıza Trabzonspor sevgisini aşılamak ve onları bu zorlu süreçte mutlu etmek mükemmel bir duygu’ dedi.

Ömer Karakaş ayrıca kendisini bu güzel projede görevlendirdiği için Ertuğrul Doğan’a teşekkürlerini iletti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 02:01

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21