Yüksek Lisans Programı mezuniyet töreni gerçekleştirildi

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği ile Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) işbirliği ile Yerel Yönetimler çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen Yüksek Lisans Programında eğitimlerini tamamlayanlar için mezuniyet töreni düzenlendi.

Yüksek Lisans Programı mezuniyet töreni gerçekleştirildi

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği ile Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) tarafından düzenlenen Yerel Yönetimler Yüksek Lisans Programının mezuniyet töreni KTÜ’de yapıldı.

 

Rektörlük Senatosu Salonunda icra edilen törende Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal, Rize Belediyesi Başkan Vekili Sultan Yılmaz, KTÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, Ortahisar Belediye Başkan Vekili Selahattin Çebi, DKBB Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, ilçe ve belde belediye başkanları, Meclis üyeleri ve öğretim görevlileri hazır bulundu.

 

Törende, yüksek lisans programlarını başarı ile tamamlayan mahalli idareler çalışanlarına diplomaları takdim edildi.

 

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, DKBB Başkanı Mehmet Şentürk, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Metin Şahin, TİSKİ Abone İşleri Dairesi Başkanı Ahmet Koz, Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşaviri Mustafa Kurtuluş ve TİSKİ Özel Kalem Müdürü Berrin Soygenç ile birlikte Firdevs Şahin, Çağlar Şahinler (Ortahisar Belediyesi), İsmail Öztürk (Maçka Belediyesi), Yusuf Ziya Hindistan (Vakfıkebir Belediyesi), Akın İmat (Görele Belediyesi), Esra Bal (Rize Belediyesi), Sinem Açık (Gümüşhane Belediyesi), İsmail Keleş (Gümüşhane-Ünlüpınar Belediyesi) ve Fatmanur Diler (DKBB) yüksek lisans diplomalarını protokol mensuplarından takdim aldılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21