Ulusoy vefatının 40.gününde anıldı

Bölgemizin yetiştirdiği değerli İş Adamı Ali Osman Ulusoy, vefatının kırkıncı gününde düzenlenen mevlid programıyla anıldı.

Ulusoy vefatının 40.gününde anıldı

Bölgemizin yetiştirdiği çok değerli büyüğümüz Trabzon Ticaret ve Sanayii Odası Meclis Başkanı İş Adamı Ali Osman Ulusoy’un vefatının kırkıncı günü münasebetiyle Akçaabat Söğütlü’de ki Hassoy Şirketinde Ulusoy ailesi tarafından mevlid okutuldu.

 

Mevlid okunmasına başlanılmadan önce Ali Osman Ulusoy’un hayatı sinevizyon gösterimiyle katılanlara izlettirildi. Sinevizyon gösteriminin ardından sırasıyla Kuran-ı Kerim tilaveti, ney dinletisi ve ilahiler okundu.

 

Salon Doldu Taştı

Mevlid’e Ali Osman Ulusoy’un eşi Zehra Ulusoy, kızı Hülya Ulusoy, oğlu Kemal Ulusoy, kardeşi Sefer Ulusoy, Ulusoy ailesi, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren, Hikmet Onur, Zekai Araz, DP Trabzon İl Başkanı Ali Akar, MP Trabzon İl Başkanı Ekrem Çapkınoğlu ve çok sayıda tanınmış simada katıldı..

 

Ulusoy’un Anlamlı Sözü

Mevlidin okutulacağı salonda boş yer kalmazken ayakta dinleyenler de dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan rahmetli Ali Osman Ulusoy’un hayatını anlatan sinevizyon gösteriminde Ulusoy’a ait ‘Hayat bir tecrübedir, tecrübe ise zarardır. Her zarar sermayedir yine de hayat mücadeledir” sözü de mevlide katılanlara okundu. Ulusoy’un ‘Trabzonluya canım feda olsun’ sözü de katılımcıların duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu.

 

Haber: Arif AZAK


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21