Trabzon Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla 43 sürekli işçi alacak

Trabzon Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla 20’si Güvenlik Görevlisi ve 18’i Temizlik Görevlisi olmak üzere toplam 43 personel alacak. Başvurular 6 Mart’ta sona erecek.

Trabzon Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla 43 sürekli işçi alacak
banner71

Trabzon Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla 20’si Güvenlik Görevlisi, 18’i Temizlik Görevlisi(1’i Engelli, 1’i de Eski Hükümlü), 2’si Sıhhi Tesisatçı, 1’i Marangoz, 1’i İnşaat İşçisi ve 1’i de Elektrikçi olmak üzere toplam 43 personel alacak.

2 Mart 2020 Pazartesi günü başlayan başvurular, 6 Mart 2020 Cuma günü sona erecek.

Kura çekimi ise 13 Mart 2020 tarihinde yapılacak.

Başvuru sonucunda İŞKUR tarafından bildirilen listelerden kura çekimi sonrası 4 (Dört) katı kadar aday mülakata çağrılacaktır.

Başvurular;

İşkur İl Müdürlüğü,

İşkur Hizmet Merkezleri,

İşkur Hizmet Noktaları

Alo 170’ten ve

www.iskur.gov.tr’den yapılabilecek.

Genel Başvuru şartları;

T.C. vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Güvenlik Görevlisi için aranan şartlar;

1-Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.

2-İlan tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak.

3-5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

4-Vardiyalı sistemde gece ve gündüz Üniversitenin tüm işyerlerinde iç veya dış mekânda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak.

Temizlik Görevlisi için aranan şartlar;

1-En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.

2-Üniversitenin tüm işyerlerinde iç veya dış mekânda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek

Bakım Onarım Görevlisi için aranan şartlar;

1-En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.

2-Elektrik Elektronik Teknolojisi alanında (Kurumun dal listesi ve kodlarına uygun tüm alt alanlar dâhil) Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifikalarla yeterliliğini belgelendirmek veya tecrübe sahibi olmak (SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek). Mesleki ve Teknik Okul mezunlarının mezuniyet programları ilandaki alanlarla örtüşüyor ise ayrıca yeterlilik belgesi şartı aranmayacaktır.

3-Üniversitenin tüm işyerlerinde iç veya dış mekânda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21