Trabzon Saadet Adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında Milletvekili Adayları kamuoyuna tanıtıldı.

Trabzon Saadet Adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Trabzon Milletvekillerini düzenlenen iftar programı ile kamuoyuna tanıttı.

 

Trabzon'da düzenlenen iftar programında kamuoyuna tanıtılan Trabzon Milletvekili adayları iftar yemeği öncesi kısa selamlama konuşmaları yaparak, yapacakları çalışmaları katılımcılara anlattı.

 

SAVAŞ DEĞİL HİZMET YARIŞI

İl Başkanlığı görevinden Milletvekili Adaylığı için ayrılan Cevat Kurt, önümüzde bir seçim olduğunu, bu seçimde birlik içerisinde, kardeşlik hukukuna riayet ederek seçim çalışmalarının yapılması gerektiğini söyleyerek, "Bu seçimin savaş değil hizmet yarışı olduğunu herkesin bilmesi ve ona göre çalışma yapması gerekiyor. Özellikle de içinde bulunduğumuz ramazan ayının manevi iklimine uygun üslup ve davranışlar ortaya koymalıyız." dedi.

 

TRABZON'UN EN GENÇ ADAYI

Trabzon’un en genç milletvekili adayı olan 22 yaşındaki KTÜ Bilgisayar öğretmenliği öğrencisi Furkan Enes Kocagöz,  yaptığı konuşma ile programa katılanları coşturdu. Adaylık süreci boyunca yaptığı ve yapacağı çalışmaları anlatan Karagöz, gençlerden oluşan ekibi ile Trabzon'u ev ev, sokak sokak, kapı kapı gezeceklerini ve herkese davalarını anlatacaklarını söyledi. Kocagöz, üniversiteli gençlerden oluşan ekibine ve tüm öğrencilere, gerçekleşecek üniversite sınavlarında başarılar dileyerek, "Ne yaparlarsa yapsınlar meclise gireceğiz" dedi.

 

ENGLLER BİZİ ÇELİKLEŞTİRİYOR

Adaylardan Araklı Belediyesi eski Belediye Başkanı Ümit Çebi de yaptığı konuşmada,  algı operasyonları ile önlerine engel koymaya çalıştıklarını ifade ederek, "Bu engeller sadece bizim değil Hz. Adem’den kıyamete kadar Hak dava için mücadele edenlerin önüne çıkacak olan engellerdir. Biz bunları İslam tarihinde, Osmanlı tarihlerinde ve Kurtuluş Savaşı’nda görmüş bir ümmetiz. Bütün bu engeller bizlerin çelikleşmesi için bir fırsat olduğunu bilmeliyiz." diyerek ne kadar engel koyarlarsa koysunlar bu seçimde meclise gireceklerini söyledi.

 

6 Adayın yer aldığı listede sırasıyla şu adaylar yer aldı: Cevat Kurt, Murat Özcan, Ümit İsmail Çebi, Furkan Kocagöz, İbrahim Baş ve Mehmet Uz

 

Yapılan selamlama konuşmalarından sonra çekilen toplu fotoğraf ve verilen iftar yemeği ile program son buldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21