TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2019 bütçesi 562 milyon TL

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ)’nin 2018 yılı 2. Olağan Genel Kurulu’nda 2019 yılı gider bütçesi 562 milyon TL olarak belirlendi.

TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2019 bütçesi 562 milyon TL

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) 2018 yılı 2. Olağan Genel Kurulu yapılan oturumla tamamlandı.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Seyfullah Kınalı’nın başkanlığında gerçekleştirilen oturumda TİSKİ Genel Müdürlüğü 2019 Yılı Yatırım Programı, 2019 Yılı Performans Programı, 2019 Yılı Tarife Cetveli ve 2019 Yılı Mali Yılı Bütçe Tasarısı görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun daha önce kamuoyuna açıkladığı üzere içme suyu ücret tarifesine zam yapılmadı. TİSKİ Genel Müdürlüğünün 2019 yılı gider bütçesi ise 562 milyon TL olarak belirlendi.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal’a ve TİSKİ Genel Müdürlüğü çalışanlarına özel olarak teşekkür etti.

 

TİSKİ Genel Müdürlüğün il genelinde çok önemli yatırımlara imza attığını ifade eden Kınalı, “Bu önemli yatırımları sırasıyla sahaya tatbik eden TİSKİ Genel Müdürlüğümüzün tüm çalışanlarını tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal ise Genel Kurula teşekkür etti. TİSKİ Genel Müdürlüğünün her geçen yıl daha da güçlenen bir kurum olduğunu kaydeden Köksal, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın, Genel Kurulumuzun tensipleri ile kısa sürede ciddi işler yaptık. 2019 yılında da çok önemli yatırımlarımız olacak” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21