Şentürk’ten Başkanlar Özer ve Serdar’a ziyaret

Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Şentürk’ten Başkanlar Özer ve Serdar’a ziyaret

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Rize’nin Güneysu ve Kendirli 

 

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar ile birlikte Rize’nin Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer ve Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar’ı makamlarında ziyaret etti.

 

İlk ziyareti Kendirli Belediye Başkanı Alaettin Serdar’a gerçekleştiren Şentürk ve Yaşar, Başkan Serdar ile bir süre sohbet ettiler. Başkan Serdar’a birliğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Şentürk, Başkan Serdar’dan da çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 

Kendirli Beldesi’ndeki ziyaretin ardından Güneysu Belediyesi’ne geçen Şentürk ve Yaşar, Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer’i makamında ziyaret ettiler.

 

Başkan Serdar ile bir süre sohbet eden ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Şentürk; “Bugün burada, sizinle bir arada olmaktan memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Belediyelerimizin kurumsal kapasiteleri ile nitelikli personel sayısının artması için eğitim faaliyetlerine ağırlık veriyoruz. Üreten, paylaşan, doğru bilgilerle beslenen bireyler yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Bunu da belediyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerek eğitimlerle gerek sosyal ve kültürel çalışmalarla yapıyoruz. Sizlerin destekleriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21