Oflu hemşerimiz Mihralim’den yeni klip

Yöresel sanatçımız Oflu hemşerimiz Mihralim'in “Kafamı Yorar Mıyım? adlı şarkısına Trabzon Meydan’da çektiği klibi izdihama neden oldu.

Yöresel sanatçımız Oflu hemşerimiz Mihralim Ali Kondak, “Kafamı Yorar Mıyım? adlı şarkısına Trabzon Meydan’da klip çekti.

Senarist Yönetmenliğini Ahmet Koç' un yaptığı, TGC üyesi Karikatürist Tamer Küçük ve Cansu Kalaycı' nın baba kız rolünü oynadığı klip çekimleri Trabzon Meydan Parkı Atatürk Alanında yapıldı.

Kamerada Süleyman Dönmez, Sinem Ahmetoglu, Osman Karpuz, Orkestrada Osman Yetim, Dursun Akyüz, Erman Haliloğlu ve alan sorumlusu Muhammet Bulut'un yer aldığı Kafamı Yorar Mıyım adlı konser tadında çekilen klip, kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından ilgiyle takip edildi.

Çekimler boyunca tempo tutarak klibe destek veren Trabzon halkı, çekimlerden sonra da uzun süre alkışlayarak Kültür ve Turizm Bakanlığı yöresel sanatçı Mihralim Ali Kondak'a sahip çıktılar.

Sosyal medyada bir günde 3 milyondan fazla izlenen Kafamı Yorar Mıyım türküsü, binlerce kişi tarafından beğenilerek paylaşıldı. Klip sonunda Ali Kondak, ekip arkadaşlarına, Trabzon ve tüm Karadeniz halkına, idarecilere, basın mensuplarına ve destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2021, 01:27

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21