Metin Kara 2.kez başkan

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Metin Kara yeniden başkan seçildi.

Metin Kara 2.kez başkan
HABERİN GALERİSİ
Metin Kara 2.kez başkan

Metin Kara 2.kez başkan

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(TESOB) Olağan Genel Kurulu seçimleri tek liste olarak gerçekleşti. Mevcut başkan Metin Kara yeniden başkan seçilerek üyelerinden güvenoyu aldı.

 

METİN KARA İKİNCİ KEZ BAŞKAN SEÇİLDİ

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(TESOB) Olağan Genel Kurulu  Uzun Sokak Park Restoranda gerçekleşti. Ortahisar Kaymakamı Osman Ateş, AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Aydoğdu, Tunceli, Rize, Giresun ve Artvin’den gelen esnaf odası temsilcileri, meslek odası başkan ve yönetimlerinin katıldığı Genel Kurulda yeniden başkan seçilen Metin Kara üyelerine teşekkür etti.

 

BAŞIMIZ HER ZAMAN DİK OLACAK

TESOB Başkanı Metin Kara, yeni dönem de kendisine güvenenleri ve destek verenleri mahcup etmeme noktasında çalışacaklarını dile getirerek “Başımız dik olarak geldiğimiz bu görevden başı dik olarak ayrılmak için ilkelerimizden ve duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz. Esnaf şehri olan Trabzon’da sorunların çözümü noktasında dayanışma içinde olacağız” şeklinde konuştu

 

YENİ YÖNETİMDE KİMLER VAR?

İkinci kez TESOB Başkanı seçilen Metin Kara’nın yeni yönetiminde şu isimler yer aldı: İsmail Hakkı Çobanoğlu, Ekrem Yılmaz, Temel Korkmaz, Hüseyin Günaçtı, Mustafa Özcelep, Ayhan Taflan.

 

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Olağan Genel Kurulunda divan başkanlığını üçünü kez yeniden başkan seçilen Giresun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ali Kara yaptı. TESOB bünyesinde 49 meslek odası bulunuyor.

 

Haber: Arif AZAK

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

2 NC KEZİ SEÇİLMİŞ OLDUĞUNUZ BAŞKANLIK GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21