Madalyalar Büyükşehir’in

Trabzon'da düzenlenen “Naili Moran 16 Yaş Altı Atletizm Grup Bölge Finali”nde Büyükşehir Belediyespor altyapısından Beyzanur Yıldırım ve Mehmet Baytar altın madalya, Seyit Efe Kılıç ise gümüş madalya kazandılar.

Madalyalar Büyükşehir’in

Trabzon'un ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Naili Moran 16 Yaş Altı Atletizm Grup Bölge Finali’nde, 14 şehirden gelen başarılı sporcular yarıştı.

Şampiyonada Trabzon Büyükşehir Belediyespor altyapısından Beyzanur Yıldırım altın madalya, Mehmet Baytar altın madalya ve Seyit Efe Kılıç ise gümüş madalya kazandılar.

Türkiye atletizminin en önemli figürlerinden Naili Moran’ın adını taşıyan altyapı yarışması, Naili Moran 16 Yaş Altı Atletizm Festivali, Trabzon’un ev sahipliğinde Söğütlü’de yapıldı. 14 şehirden gelen başarılı sporcuların yarıştığı şampiyonada, Trabzon Büyükşehir Belediyespor sporcuları başarılarıyla alkış aldı.

SPORCULARIMIZI TEBRİK EDİYORUM

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, başarılı sporcuları tebrik ederek, "Seçimden önce de sonra da dile getirdiğimiz üzere, Büyükşehir Belediyesi olarak spor kenti Trabzon'da spora ve sporculara ayrı bir ehemmiyet vermekteyiz. Trabzon’u birçok branşta eski şaşaalı günlerine döndürmek adına yoğun çalışma yürütüyoruz. Bu doğrultuda Trabzon’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen şampiyonada 14 şehirden gelen başarılı sporcular arasında dereceye giren Büyükşehir Belediyespor’a bağlı sporcularımızı kutluyorum. Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak önümüzdeki yıllarda gerek bireysel gerekse de salon sporlarında çok sayıda şampiyonluklar elde edeceğimize yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2021, 01:03

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21