Koç Sürmene ve Köprübaş'ını adım adım dolaştı

Ak Parti Trabzon Milletvekili 5.sıra adayı Vehbi Koç, seçim çalışmaları kapsamında Sürmene ve Köprübaşı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Koç Sürmene ve Köprübaş'ını adım adım dolaştı

24 Haziran’da yapılacak olan 27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti’den Trabzon 5.sıra adayı olan Vehbi Koç, seçim çalışmaları kapsamında Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

 

AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve partililerin eşlik ettiği Koç, iftarı Köprübaşında vatandaşlarla birlikte açtı.

 

KADEM’in düzenlediği toplantıya katılan Koç, burada yaptığı konuşmada; “Burası benim en rahat olduğum yer. Burası gemiciler diyarı. Üçüncü Üniversitenin yapılacak olması çok güzel bir şey. Trabzon’un geliri aratacaktır inşallah. Arsin’deki organize sanayi çok önemli. Bizim arzumuz oranın da en kısa zamanda yatırımcıların hizmetine sunulmasıdır. Burayı Anadolu’ya bağlayacak ana arterlerin yapılması gerekir. Trabzon limanının ana liman olması gerekir. Trabzon’u 10 sene sonra tanıyamayacaksınız. Demir yolu ve oto yol gibi alt yapılar olduğu zaman yatırım gelecektir. Ulaşım bir yer için çok önemlidir. Trabzon büyük yatırımlar almaya müsait. Turizm Allah’ın verdiği bir özelli. Biz buna bir şey yapmadık. Bunları yaparken dünyayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Yeni nesil de inşallah bizim yapmadıklarımızı yapacak. Gençler dünyanın neresinde ne var, nasıl gelişiyor takip ediyorlar. Bizler sadece onların onunu açacağız, cesaret vereceğiz. Türkiye’nin bütün vilayetlerinin büyükşehir olması lazım. Çünkü akarsu toprakları korumamız lazım. Ben proje ve hizmet adamıyım. Karadeniz’de Karasu’da tersaneler yapıldı. Samsun’da yapıldı,  Ünye’de ve Çamburnu’nda yapıldı. En azından balıkçıların çalıştığı kısım iyi durumda. 100 gemi yapılacak müjdesi verdi Tayyip bey. Bu proje bizim projemiz. Ortak şirket kuruldu. Projenin mimarı ben ve Salih Zeki Çakır’dır. Yapılacak olan projelerle Trabzon zenginleşecek. Biz çalışmak için varız. Trabzon’un duruşunu, karakterini, kültürünü, yerine göre şivesini bile temsil edeceğiz. Trabzon’un zaman kayıplarını telafi etmenin yoluna bakacağız. Trabzon şehzadeler şehri. Trabzon’un sigortasının atmaması lazım. Gaziantep, Erzurum ve Trabzon Türkiye’nin sigortasıdır. Millet ittifakına verilen her oy kafire yardımdır” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21