Kızılay haftası kutlandı

Türk Kızılay’ı Sürmene Şubesi ve Gençlik Kolları tarafından düzenlenen etkinlikle Kızılay Haftası kutlandı.

Kızılay haftası kutlandı
banner71

29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası, Türk Kızılay’ı Sürmene Şubesi ve Gençlik Kolları tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı.

 

“Haydi gel otur, aramızda bir kromozomun lafı mı olur” adlı resim ve şiir yarışmasının ödül töreni Sürmene Serender Düğün Salonunda gerçekleşti

 

Programda Türk Kızılay’ı Sürmene Şubesi Başkanı Rauf Seymenoğlu ve Sürmene Şubesi Gençlik Kolları Başkanı Alay Sekban birer konuşma yaparak faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler ve Kızılay Haftası’nı kutladılar.

 

Türk Kızılay’ının genel tanıtım videosu ve Türk kızılayı Sürmene şubesi gençlik kollarının son 2 yılda yaptığı çalışmaları içeren videonun izlendiği programda programa katkısı olan iş adamlarına desteklerinden dolayı  plaketler takdim edilirken programa katılan çocuklara da çekilişle kitap ve çikolata hediye edildi.

 

Programa Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, Garnizon Komutanı, Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve işadamları katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21