KBB Uzmanı Erdoğan göreve başladı

Kulak, Burun ve Boğaz uzmanı Murat Erdoğan, Özel Karadeniz Hastanesi'nde göreve başladı.

KBB Uzmanı Erdoğan göreve başladı

Uyguladığı estetik ve fonksiyonel burun ameliyatlarıyla uluslararası ödüller almış, alanında kendisini kanıtlamış, genç ve dinamik bir hekim olan Kulak, Buran ve Boğaz uzmanı Op. Dr. Murat Erdoğan Özel Karadeniz Hastanesi'nde göreve başladı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Op. Dr. Murat Erdoğan, kulak, burun ve boğaz sisteminin insan sağlığı açısından çok önemli olduğunu belirterek, “Kulak-burun-boğaz sistemi insan vücudunda çok özel bir öneme sahiptir. İnsanları muzdarip eden, hayat kalitelerini düşüren bir çok hastalık bu sistemi etkilemektedir. Günümüze kadar da bilgi ve teknoloji eksikliği nedeniyle bu sistem yeterince iyi analiz edilememiş, hastalıkların tanısını tam olarak koyma ve uygun tedavileri sunma konusunda bilim insanları büyük zorluklar yaşamıştır. Nihayetinde artık insanlığın hizmetine sunulan gelişmiş teknoloji, modern cihazlar, yetişmiş insan ve beyin gücü sayesinde ve tıp alanında son dönemde yapılan araştırmalar sonucunda önemli derecede yol kat edilmiştir” dedi.

 

Öncelikli hedeflerinin kulak, burun ve boğaz hastalıklarında Avrupa ve Amerika ayarında kaliteli hizmet vermek olduğunu ifade eden Erdoğan "Daha önce Trabzon’da hatta Türkiye’de uygulanmayan modern, güncel ve başarılı tanı ve tedavi yöntemlerini şehrimize kazandırmak istiyoruz. Daha önce tedavi edilemez denen veya tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar alınamayan durumlarda olan hastalara 'durun daha bitmedi' diyeceğiz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR ,SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21