banner80

İtfaiye teşkilatına büyük önem veriyoruz

Başkan Gümrükçüoğlu, İtfaiye Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Fahri Kaplan ve beraberindeki itfaiyecileri makamında kabul etti.

İtfaiye teşkilatına büyük önem veriyoruz
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İtfaiye Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Fahri Kaplan ve beraberindeki itfaiyecileri makamında kabul etti.

 

İtfaiye teşkilatının toplum için büyük önem taşıdığını ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, “İtfaiyeci arkadaşlarımın mesleğine çok ehemmiyet veriyorum. Onların insanların hayatları için kendi hayatlarını tehlikeye attıklarını görüyoruz, yaşıyoruz. Sadece yangınlarda değil tüm felaketlerde, kazalarda, boğulma olaylarında da itfaiyeci arkadaşlarımız bu önemli hizmet ile insanlarımızın yardımına koşuyor. Bütün imkânlarıyla ve teknik bilgileriyle onları hayata bağlayabilmek için derhal duruma müdahil olduklarını bu şehir yaşıyor ve inanın Trabzon'un 780 bin insanı sizlerin bu hizmetlerinizden ötürü teşekkürlerini her zaman bizlere iletiyorlar. Allah-u Teâlâ (c.c.) sizleri kazadan beladan korusun. İnsanlarımızın duaları her zaman sizinledir” dedi.

 

İlk itfaiye teşkilatının kuruluşunun 304’uncu yıldönümü nedeniyle her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihlerinde İtfaiye Haftasının kutlandığını kaydeden İtfaiye Dairesi Başkanı Kaplan ise desteklerinden ötürü Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21