Halkımıza daha iyi şartlarda hizmet sunacağız

Belediyedeki mesaisine birimleri ziyaret ederek başlayan Başkan Zorluoğlu, Personelimizin konforlu ortamlarda çalışması için her türlü çabayı göstereceğim. Böylelikle belediyemiz vatandaşlarımıza da daha iyi şartlarda hizmet sunacak” dedi.

Halkımıza daha iyi şartlarda hizmet sunacağız
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, belediyedeki mesaisine, birim ziyaretleri yaparak ve belediyedeki işlerini takip eden vatandaşlarla selamlaşarak başladı.

Makamına geçmeden önce belediye bahçesinde incelemelerde bulunan Başkan Zorluoğlu, fizikî şartlar, otopark ve çevre düzenlemesiyle ilgili tespitlerini özel kalemine ve ilgili birimlere not aldırarak, hizmeti ve estetiği göz önüne alan dokunuşlar yapılmasını istedi. Daha sonra belediye bünyesinde hizmet veren daire başkanlıkları ve şube müdürlüklerini dolaşarak personele iyi haftalar ve kolaylıklar dileyen Başkan Zorluoğlu, bina içerisindeki gözlemleri doğrultusunda hem çalışanları hem de vatandaşları düşünerek gerekli düzenlemelerin yapılacağını söyledi.

Ziyaretleri sırasında uğradığı Yazı İşleri ve Kararlar Dairesinin çalışanları ile sohbet eden Zorluoğlu “Belki ki; epey zamandır bu işi yapıyorsunuz. Alanla ilgili sıkıntınızı yerinde görmüş oldum. Hem sizleri tanımak, hem nasıl ortamlarda çalıştığınızı görmek için birimlerimizi geziyorum. Personelimizin konforlu ortamlarda çalışması, en azından asgarî standartların tutturulması hususunda her türlü çabayı göstereceğim. Böylelikle belediyemiz vatandaşlarımıza da daha iyi şartlarda hizmet sunacak. Hepinize hayırlı haftalar, kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, birim ziyaretleri sırasında belediyedeki iş ve işlemlerini takip eden vatandaşlarıyla da selamlaşarak, hemşehrilerinin tebrik dileklerini kabul etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21