banner80

Hafif Raylı Sistem için teknik toplantı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından proje çalışmaları sürdürülen Hafif Raylı Sistem, düzenlenen ‘Teknik Değerlendirme Toplantısı’’nda masaya yatırıldı.

Hafif Raylı Sistem için teknik toplantı
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak olan Hafif Raylı Sistem Projesi için ‘teknik değerlendirme toplantısı’ gerçekleştirildi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda projeye katkı koyabilecek olan ilgili kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri hazır bulundu.

 

Hafif Raylı Sistem taslak projesinin masaya yatırılarak teknik açıdan değerlendirmeye tabi tutulduğu toplantının ardından konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gümrükçüoğlu, “Hafif Raylı Sistemi Trabzon’umuza en güzel şekilde kazandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz. Bugünde ilgili kamu kurum ve kuruluşlarımızın yetkilileriyle bir araya gelerek teknik değerlendirmelerde bulunduk” dedi.  

 

Öte yandan Hafif Raylı Sistem Projesi Teknik Değerlendirme Toplantısı’nda katılımcılar Büyükşehir Belediyesi tarafından Ortahisar ilçesinin Hacıkasım Mevkii’nde Trabzon’a kazandırılacak olan Tam Otomatik Katlı Otopark Projesi hakkında da bilgilendirildi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21