Engelsiz Yaşam Akademisi’nde Cumhuriyet coşkusu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören özel gereksinimli bireyler, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Engelsiz Yaşam Akademisi’nde Cumhuriyet coşkusu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından hayata geçirilen Engelsiz Yaşam Akademisi’nde cumhuriyet coşkusu yaşandı. Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören özel gereksinimli bireyler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98’inci yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutladılar.

GÖSTERİLER SUNDULAR

Engelsiz Yaşam Akademisi’nin bahçesinde gerçekleştirilen kutlamalarda, Türk bayraklı tişörtler giyen öğrenciler, ellerine aldıkları bayraklarla ve balonlarla doyasıya eğlendi. Eğitmenlerin ve ailelerin de hazır bulunduğu etkinliklerde, özel gereksinimli bireylerin sunduğu çeşitli gösteriler ilgiyle izlendi.

BAŞKAN ZORLUOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine katılan ve çocuklarının mutluluklarına ortak olan ailelerin heyecanı da görülmeye değerdi. Engelsiz Yaşam Akademisi’nin çocuklarının hayatlarına dokunduğunu belirten aileler, böyle bir projeyi hayata geçirdiği için Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkür ettiler.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21