DKBB Encümeni Gümüşhane’de toplandı

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nin (DKBB) Encümen Toplantısı Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in ev sahipliğinde yapıldı.

DKBB Encümeni Gümüşhane’de toplandı

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) Encümen Toplantısı Gümüşhane’de gerçekleştirildi.

 

DKBB ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu toplantı öncesinde Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’i makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette çalışmaları hakkında Başkan Gümrükçüoğlu’na brifing veren Çimen, ihtiyaç duydukları her noktada Trabzon Büyükşehir Belediyesini yanlarında gördüklerini ifade ederken Gümrükçüoğlu’na Gümüşhane’ye olan katkılarından ötürü teşekkür etti. Başkan Gümrükçüoğlu ise Çimen’in çalışmalarıyla Gümüşhane’nin çehresini değiştirmekte olduğunu belirterek, “Tüm kamu kurumlarıyla uyumlu çalışmalarınız, özellikle imar ve eğitim noktalarındaki faaliyetleriniz takdire şayan. Başarılı çalışmalarınızın artarak devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen DKBB Encümen Toplantısı’nda ise DKBB’nin gerçekleştirdiği projeler değerlendirmeye tabi tutulurken bundan sonra gerçekleştirilecek proje ve eğitim çalışmaları masaya yatırıldı. Başkan Gümrükçüoğlu, DKBB’nin belediyelere yönelik özellikle imar konularında eğitimlerini yoğunlaştıracağını kaydetti.

Of Ajans

Merve Sezgin

Site Editörü-Muhabir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21