Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon Akyazı Spor Kompleksinin açılışı için bu gece Trabzon’a geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon’da

Trabzonspor’un yeni stadı ve Akyazı Spor Kompleksinin açılışı için akşam geç saatlerde Trabzon’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Trabzon Havalimanında binlerce kişi karşıladı.

 

Eşi Emine Erdoğan ile Trabzon’a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Trabzon Havalimanı’nda Trabzon Valisi Yücel Yavuz, eşi Şengül Yavuz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

 

Vatandaşlara hitap eden Erdoğan; "Tüm kalbimle inanarak ve bilerek söylüyorum; bu millet çıktığı bu yolda yek vücuttur. Hep söylüyorum ya; bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Bunlar istedikleri kadar şu veya bu şekilde bomba olsunlar, onlar bitecekler. Bu millet asla... Tarih boyunca bu millet, hilal, haçlı zihniyetiyle nasıl mücadele ettiyse bizler bu dar mevzide bunları rahatlıkla Allah'ın izniyle halledeceğiz. Bütün mesele yeter ki siz aranıza bunları sızdırmayın"

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21