CHP’nin Ortahisar Başkan Adayı Oflu Akyüz

CHP'nin Trabzon Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mimarlar Odası Eski Başkanı Oflu hemşerimiz Mehmet Salih Akyüz oldu.

CHP’nin Ortahisar Başkan Adayı Oflu Akyüz

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde siyasi partiler belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor.

 

CHP’nin Trabzon Ortahisar Belediye Başkan adayı Trabzon Mimarlar Odası Eski Başkanı Oflu hemşerimiz Mehmet Salih Akyüz oldu.

 

Adaylığının resmiyet kazanmasının ardından ilk açıklamasını yapan Akyüz, “Bu kent, sokaklarıyla vadileriyle coğrafyasıyla tarih kokan, çok güzel bir şehir. Bu kenti sevmemiz lazım, bu kente saygı duymamız lazım. Aynı şekilde bu kentte yaşayan insanları sevmemiz lazım, bütün insanlarımızla kucaklaşmamız lazım. Bir birimize olan saygımızı, sevgimizi, hep beraber Trabzon kenti insanları olarak yükseltmemiz lazım. Her şey sevgiden, saygıdan ve çalışmaktan geçiyor. Ve bunu Trabzon’da bu kurguyu sağlayacağız” dedi.

 

Daha geniş açıklamasını ilerleyen günlerde yapacağını kaydeden Akyüz, “Sahaya çıkacağız. Artık bundan sonra diğer aday arkadaşımla buluşacağız. Böyle bir yol açıldı ve bundan sonraki bütün çalışmalarımızı, kurgularımız var, çalışma çizgilerimiz var. O yönde çalışmalarımıza tam saha başlayacağız” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21