Büyükşehirden online adres bilgisi atağı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan yeni hizmetle Vatandaşlar artık değişen adres bilgilerini Büyükşehire gitmeden internet üzerinden sorgulayabilecek.

Büyükşehirden online adres bilgisi atağı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, online hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Teknolojik altyapısını her geçen gün güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, hemşehrilerinin işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Vatandaşlar artık değişen adres bilgilerini Büyükşehir’e gitmeden internet üzerinden sorgulayabilecek.

BİLGİLER SMS OLARAK GÖNDERİLECEK

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mesut Aydoğar tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak Mekansal Adres Kayıt Sistemi Projesi kapsamında değişen adres bilgilerini vatandaşlarımıza daha hızlı ve belediyemize gelmeden ulaştırabilmek adına online hizmet vermeye başladık. Vatandaşlarımız hayata geçirilen çalışma ile Büyükşehir Belediyesi internet sitesi üzerinden online olarak adres kartlarını alabilecek. Hemşehrilerimizin yapacakları başvuruda mevcut adres bilgilerini yazmaları veya faturalar, kira sözleşmesi, tapu, yapı kayıt belgeleri ile güncel ada-parsel bilgilerini başvuru ekranına yüklemeleri yeterli olacaktır. Başvuru sonrasında vatandaşlarımızın telefonuna adres kartı bilgisi SMS olarak gönderilecektir. Vatandaşlarımız bu SMS içeriğinde yer alan linke tıklayarak adres kartını kolayca görüntüleyebilecek ve indirebilecektir. Büyükşehir Belediyesi olarak hemşehrilerimizin işini kolaylaştıracak çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yetkin Küçükibrahimoğlu
Yetkin Küçükibrahimoğlu - 2 yıl Önce

İlçelerin tamamında adres ve numarataj bürosu açılması dışında başka bir yol yoktur...TİSKİ bürolarında adres ve numarataj hizmetide verilebilir..
Anlatılanlar Abesle iştigaldir(Yersiz, yararsız,boş ve anlamsız şeylerle vakit geçirmektedir)...
İlçelerde yaptıkları yanlışlar-saçmalıklar binleri aştı uzaktan uzağa , WhatsApp, SMS v,b şeyler ile düzeltilecek işler değil bunlar..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21