Büyükşehir yol bakım çalışmalarında hız kesmiyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehir genelindeki yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

Büyükşehir yol bakım çalışmalarında hız kesmiyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal kesimlerde karla mücadele çalışması yürütürken, şehir genelinde de yeni yol açma, asfalt ve beton serme ile sanat yapısı (beton duvar, demir korkuluk) çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İLÇELERDE YOĞUN ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin doğusundan batısına tüm ilçelerimizin sorunlarını gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz ilkbaharın gelmesiyle gece gündüz demeden çalışma yürütüyor. Kırsal bölgelerimizdeki yoğun kar yağışının ardından kapalı kalan bazı köy yolları açılıyor. Ayrıca Araklı, Arsin, Of, Şalpazarı, Tonya, Akçaabat, Düzköy, Maçka, Vakfıkebir, Beşikdüzü, Sürmene ve Yomra’da ekiplerimiz yeni yol açma, asfalt ve beton dökme çalışması gerçekleştiriyor. Ortahisar ilçemizde ise bazı bölgelerde vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için geçici asfalt kaplama çalışmalarımız sürüyor. Halkımıza uzun yıllar hizmet edecek, özenli ve kaliteli hizmetler yapmak adına mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasi
Siyasi - 1 ay Önce

2023 yilinda akp belediyesi inşaellah yolcusur.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21