Büyükşehir kurtuluşa özel etkinlikler düzenliyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü münasebetiyle her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli spor turnuvaları ve etkinlkler düzenliyor.

Büyükşehir kurtuluşa özel etkinlikler düzenliyor
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü münasebetiyle her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli spor turnuvaları, resim, şiir, kompozisyon yarışmaları ile maraton, halk koşusu ve 10 bin metre koşusu gerçekleştiriyor.

 

8. BİLEK GÜREŞİ TURNUVASI YAPILDI

Bu kapsamda 8. Bilek Güresi Turnuvası, Büyükşehir Belediyesi ve Bilek Güreşi İl Temsilciliği tarafından bugün gerçekleştirildi. Atatürk Alanı Meydan Parkı’nda düzenlenen turnuvaya vatandaşların yüksek katılımı dikkat çekti.

 

Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümü münasebetiyle önümüzdeki hafta Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından satranç, masa tenisi, eskrim ve badminton turnuvaları düzenlenecek.

 

Büyükşehir Belediyesinin kurtuluş etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile gerçekleştirmekte olduğu öğrenciler arası resim, şiir, ve kompozisyon yarışmaları ise devam ediyor.  Trabzon Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği, maraton, halk koşusu ve 10 bin metre koşusu ise 19 Şubat’ta gerçekleştirilecek.

 

Tüm bu turnuva ve yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri, Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümünün kutlanacağı 24 Şubat’taki etkinliklerde takdim edilecek. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21