Büyükşehir Belediyesi gençleri KPSS’ye hazırlıyor

Büyükşehir Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde düzenlediği KPSS hazırlık kursunda 200 kursiyer eğitim görüyor.

 Büyükşehir Belediyesi gençleri KPSS’ye hazırlıyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin, Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılacak olanlar için düzenlediği KPSS Hazırlık Kursu yoğun katılımla devam ediyor.

 

Büyükşehir Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde düzenlediği kursta 200 kursiyer eğitim görüyor. 16 Temmuz’da başlayan KPSS Kursu Eylül ayı sonunda tamamlanacak.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonlulara her alanda hizmet vermenin gayreti içinde olduklarını ifade etti. Bir yandan dev yatırımları şehre kazandırırken diğer yandan altyapı ve üst yapı yatırımlarını artırarak sürdürdüklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Bunların yanı sıra sosyal çalışmalarımızı da asla ihmal etmiyoruz. Sosyal çalışmalarımız içinde eğitim ve öğretim çalışmalarımıza da özel önem veriyoruz. Bu doğrultuda KPPS sınavları öncesinde sınava girecek gençlerimize bu hizmeti vermek istedik. KPSS’ye girecek tüm gençlerimize üstün başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
baştürk
baştürk - 3 yıl Önce

belediyelerin vazıfesi kpss kursu açmak mi yav.oldu olacak anaokulu acsın kendı bunyesınde .belediye illa bi hayr yapacaksa bu gençlerin bu sınavlarda surunme nedenlerini ortadan kaldırsın.iş bulsun aş bulsun bu gençlere.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21