banner80

Büyükşehir Belediyesi asfaltta gaza bastı

Asfaltlama çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 19 Haziran itibariyle mahalle yollarına 130 bin ton asfalt serdi.

Büyükşehir Belediyesi asfaltta gaza bastı
banner71

2018 yılı asfalt sezonunu 400 bin ton asfalt serme hedefi ile açan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 19 Haziran itibariyle mahalle yollarına 130 bin ton asfalt serdi.

 

Mahalle yollarına serdikleri asfaltın tümünü kendi tesislerinde ürettiklerini ifade eden Gümrükçüoğlu, “Şimdeden 130 bin ton rakamına ulaşmış bulunuyoruz. Daha önümüzde uzun yaz ayaları var. Şehrimizin hangi mahallesinin hangi yolunun neresinde bir sorun varsa hepsinden haberdarız. Sırası ile yol çalışmalarımızı icra ediyoruz. Yollarımızda son derece nitelikli, kalıcı işlere imza atıyoruz. Yüksek bütçeli çalışmalarımızla mahalle yollarımızı sırasıyla modernize ediyor ve insanlarımıza layık hale getiriyoruz” dedi.

 

Başkan Gümrükçüoğlu, Trabzon’a beton yol desteği sağlayan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile bütüm (asfalt malzemesi) desteği sağlayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’a da özel olarak teşekkür etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21