Bu yıl asfaltlama rekoru kıracağız

Büyükşehir Belediyesi olarak Trabzon’un ilçelerinde çok sayıda mahallede asfaltlama çalışması yaptıklarını belirten Başkan Gümrükçüoğlu, 2018 yılında asfaltlama rekoru kıracaklarını ifade etti.

Bu yıl asfaltlama rekoru kıracağız

Trabzon Büyükşehir Belediyesi il genelindeki mahalle yollarında asfaltlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Araklı ilçesi Yıldızlı Mahallesi, Beşikdüzü ilçesi Nefsişarlı Mahallesi ve TOKİ yolu, Maçka ilçesi Dikkaya ve Gürgenağaç mahalleleri ile Of ilçesi Sanayi Caddesi'nde asfaltlama çalışmaları gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, her gün birçok farklı noktada çalışmalarını icra ediyor.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 2018 yılında asfaltlama çalışmalarına büyük bir rekor kırma hedefiyle başladıklarını söyledi. Bu yıl hedeflerinin 350-400 bin ton asfalt sermek olduğunu kaydeden Gümrükçüoğlu, “Aziz halkımızın, mahalle sakinlerimizin özellikle bilmesini istediğim husus şudur ki; belli bir program çerçevesinde, sırasıyla yol çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Yollarımızda son derece nitelikli, kalıcı işlere imza atıyoruz. Hangi mahallemizin yolunun neresinde sorun varsa hepsinden haberdarız. Yüksek bütçeli çalışmalarımızla mahalle yollarımızı sırasıyla modernize ediyor ve insanlarımıza layık hale getiriyoruz” dedi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21