Bölge Müdürü Kaşıkçı’dan Büyükşehir’e ziyaret

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı’yı makamında ağırladı.

Bölge Müdürü Kaşıkçı’dan Büyükşehir’e ziyaret

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur’u ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Selahattin Aydınlı’nın da yer aldığı ziyarette, Bölge Müdürü Kaşıkçı yaptıkları çalışmalarla ilgili Genel Sekreter Adanur’u bilgilendirdi.

TRABZON BASINI ÇOK GÜÇLÜ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, “Trabzon, yerel basın anlamında Türkiye’nin en güçlü şehirleri arasında yer alıyor. Gittiğimiz diğer şehirlerde Trabzon basınının gücünü net olarak görmekteyiz. Bunda şüphesiz Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğü olarak sizlerin de büyük payı ve emeği var. Sizlere ve tüm basın mensubu arkadaşlarımıza ortaya koydukları özverili çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRİLDİ

Bölge Müdürü Sadettin Kaşıkçı ziyaretin anısına İletişim Başkanlığının hazırlamış olduğu hediyeyi Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur’a takdim etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21