banner80

Belediyeler Birliği Nevşehir’de buluşturdu

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Nevşehir’de düzenlenen eğitim seminerinde belediye çalışanlarına kurumsal kapasitelerin gelişimi ve 21.yüzyılda yönetim ve liderlik konularında eğitim verildi.

Belediyeler Birliği Nevşehir’de buluşturdu
banner71

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Türkiye Belediyeler Birliği işbirliği ile Nevşehir’in Kozaklı İlçesi’nde Belediye çalışanlarına yönelik olarak eğitim semineri düzenlendi.

 

Belediye Akademisi Kurumsal Gelişim Eğitim Programı kapsamında düzenlenen eğitimde katılımcılara Uzman Eğitmen Yunus Emre Şentürk tarafından “Etkin İletişim Kodları” ve Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ünsal Sığrı tarafından da “21.yüzyılda Yönetim ve Liderlik” konularında eğitim verildi.

 

Eğitimin oldukça yararlı olduğunu ifade eden Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel sekreteri Mehmet Şentürk; “Birliğimiz tarafından düzenli olarak düzenlenen bu tür eğitim programlarımızla belediyelerimize önemli destekler sunuyoruz. Başta belediye Başkanlarımız olmak üzere Meclis Üyelerimiz, Belediye Yöneticilerimiz, Müdürlerimiz ve belediye çalışanlarımıza uzman eğitmenlerimiz tarafından eğitimler veriyoruz. İş hayatında karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelebilmenin yöntemlerini sunuyoruz. Sonuç olarak da halkımıza daha kaliteli hizmet sunulmasına vesile oluyoruz” diye konuştu.

 

Üç gün devam eden eğitim seminerine 126 belediye çalışan katılırken eğitimin son gününde de katılımcılara Nevşehir’in tarihi ve turistik yerleri gezdirildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21