Bekçilere bağımlılık eğitimi

Emniyet Müdürlüğü tarafından bağımlılıkla daha etkin şekilde mücadele etmek için Yeşilay Derneği aracılığıyla Çarşı ve Mahalle Bekçilerine bilgilendirme yapıldı.

Bekçilere bağımlılık eğitimi

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bağımlılıkla daha etkin şekilde mücadele etmek için Yeşilay Derneği aracılığıyla Çarşı ve Mahalle Bekçilerine bilgilendirme yapıldı.

Konu ile ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü tarafından

yapılan açıklamada şu ifadeler eyer verildi;

“Bağımlılıkla daha etkin şekilde mücadele etmek için Yeşilay derneği aracılığıyla Çarşı ve Mahalle Bekçilerimize üç gün boyunca Emniyet Müdürlüğümüzün brifing salonunda bilgilendirme yapıldı.”

Yeşilay bünyesinde Alkol ve madde bağımlılığı ile mücadele amacıyla kurulan (YEDAM) Yeşilay Danışma Merkezinin işlevi ve kapsamı, bağımlılıkla ilgili yapılan çalışmalar hakkında Yeşilay yetkililerince Emniyet Müdürlüğümüz Brifing Salonunda toplam 150 çarşı ve mahalle bekçilerimize sunumlarla bilgilendirme yapıldı.

Program bitiminde Emniyet Müdürümüz Metin ALPER, Yeşilay Derneği yetkililerine yaptıkları bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ederek, yeni kurulan YEDAM merkezinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21