Başkan Gümrükçüoğlu’nun Tıp Bayramını kutladılar

Büyükşehir Belediye Meclisi takip eden gazeteciler 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Tıp Doktoru olan Başkan Gümrükçüoğlu’na çiçek takdim ederek tıp bayramını kutladılar.

Başkan Gümrükçüoğlu’nun Tıp Bayramını kutladılar

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Mart ayı son toplantısı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında bugün gerçekleştirildi.

 

Başkan Gümrükçüoğlu, ilgili komisyonlardan gelen gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı Meclis toplantısında 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktor olan Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen ve Dernekpazarı Belediye Başkanı Mehmet Âşık’ın tıp bayramlarını siyasi partilerin grup başkan vekilleri ile birlikte çiçek takdim ederek kutladı.

 

Tıp çalışanlarının özveriyle görevlerini yerine getirdiklerini ifade eden Gümrükçüoğlu, “Doktorlarımız, fedakârlıkları ve meslek aşkları sayesinde yaratılmışların en üstünü olan insanın yaşam kalitesini yükseltmede ve bu yaşam kalitesinin duraksamaya uğradığı hallerde hastalarını sağlığına kavuşturmak adına kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Bu vesile ile tüm sağlık camiasının bu anlamlı gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi takip eden gazeteciler de yine bir doktor olan Başkan Gümrükçüoğlu’na çiçek takdim ederek tıp bayramını kutladılar. İlkhaber Gazetesi Muhabiri Meryem Akgün, Başkan Gümrükçüoğlu’na Meclisi takip eden gazeteciler adına çiçek takdim ederken gazeteciler adına konuşan Günebakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Aydın Gelleci, “Sayın Başkan, her yıl sizler bizlerin günümüzü kutladınız, törenlerimizde bizlerle birlikte oldunuz. Bu kez bizler sizlerin Tıp Bayramınızı kutlamak istedik. Sizlerin nezdinde tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutluyor, üstün hizmetler diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21