Başkan Gümrükçüoğlu’ndan kurtuluş mesajı

Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayımlayan Başkan Gümrükçüoğlu, yayımladığı mesajında milli birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Başkan Gümrükçüoğlu’ndan kurtuluş mesajı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınlayarak milli birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

 

Geleceğe emin adımlarla yürümek için tarihten ders çıkarmak gerektiğini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Belleğimizi sürekli canlı tutmak, milli birlik ve beraberliğimizi üst düzeyde sağlamak zorunluluğundayız” dedi.

 

Başkan Gümrükçüoğlu mesajında şunları kaydetti: “Amacımız, geçmişte yaşananları hatırlamak, dersler çıkarmak ve bir daha bu tür olaylara tanık olmamaktır. Özellikle küresel güç odakları tarafından dünyamızın yeniden yapılandırılmaya çalışıldığı, vatan hainleri ve yerli işbirlikçileri ile ülkemize dair yapılan planların net olarak ortaya çıktığı günümüzde, daha da dikkatli olmamız gerektiği açıktır. Yaşanan tüm bu gelişmeleri doğru okuyabilmek için başvuracağımız yegâne kaynak ise tarihtir. Bu nedenle belleğimizi sürekli canlı tutmak, milli birlik ve beraberliğimizi üst düzeyde sağlamak zorunluluğundayız. Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü vesilesi ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehit ve gazilerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum.”

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21