Başkan Gümrükçüoğlu, STK temsilcileriyle buluştu

Olimpiyat Parkında gerçekleştirilen toplantıda STK temsilcileriyle buluşan Başkan Gümrükçüoğlu, STK’lar tarafından yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti.

Başkan Gümrükçüoğlu, STK temsilcileriyle buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’daki bir kısım sivil toplum kuruluşu yetkilileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Olimpiyat (EYOF) Parkında gerçekleştirilen toplantıda STK yetkililerine yaptıkları çalışmalardan ötürü özel olarak teşekkür eden Başkan Gümrükçüoğlu, STK’lar tarafından yapılan çalışmaların önemine dikkat çekti.

 

Türkiye’nin her açıdan güçlü bir sivil topluma sahip olduğunu belirten Gümrükçüoğlu, “Ülkemiz her alanda gelişmesine hızla devam ederken sivil toplum kuruluşlarımızın vazifelerini fazlasıyla yerine getirmek gayretinde olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Gecesini gündüzüne katarak; işinden, aşından, evinden fedakârlık ederek halkımızın hizmetine koşan, her zaman devletinin ve milletinin yanında olan, dinimizin emirlerini yerine getirmek için büyük gayret gösteren, ihtiyaç sahibi insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için olağanüstü emek veren sizlere özellikle teşekkür ediyorum. ‘İyi ki varsınız’ diyorum” şeklinde konuştu. 

 

Başkan Gümrükçüoğlu, STK’larla gerçekleştirdiği istişare toplantısında STK yetkililerinin daha güçlü çalışmalar yapılabilmesi için taleplerini dinledi ve sorularını yanıtladı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21