Başkan Gümrükçüoğlu ilk iftarı çalışanlarıyla yaptı

Olimpiyat (EYOF) Park’ında düzenlenen iftarda Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ Genel Müdürlüğünün çalışanlarıyla oruç açan Başkan Gümrükçüoğlu Trabzon’da çok ciddi işlere imza attıklarını belirterek “Hep birlikte Trabzon’u dev eserle donatıyoruz” dedi.

Başkan Gümrükçüoğlu ilk iftarı çalışanlarıyla yaptı
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, mübarek Ramazan ayının ilk gününde Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ Genel Müdürlüğünün çalışanlarıyla birlikte oruç açtı.

 

Olimpiyat (EYOF) Park’ında düzenlenen iftar programına yoğun katılım yaşandı. Başkan Gümrükçüoğlu programda yaptığı konuşmada çalışma arkadaşlarına gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Trabzon’da çok ciddi işlere imza attıklarını belirten Gümrükçüoğlu, “Hep birlikte Trabzon’u dev eserle donatıyoruz” dedi.

 

Konuşmasında korkak ve katil israilin gerçekleştirdiği soykırıma dikkat çeken Gümrükçüoğlu, “Bu mübarek günlerde Filistin’deki kardeşlerimizi katleden israili, Kudüs’ü başşehir olarak tanıyarak onlara destek veren ABD’yi, ellerinde silah olmayan masum insanları kurşunlarla, bombalarla öldürmelerini şiddetle telin ediyoruz, lanetleniyoruz. Allah’ın (c.c.) adaletinin hepimiz vasıtasıyla Kudüs’te de dünyanın bütün coğrafyalarında da gerçekleşeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

YEREL MEYVE FİDANLARI HEDİYE EDİLDİ

Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ Genel Müdürlüğü çalışanlarının iftar programında Başkan Gümrükçüoğlu’nun yanı sıra Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Davut Çakır ve TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal hazır bulundu. Öte yandan iftar programının sonunda, Büyükşehir Belediyesi ile İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmekte olan “Kaybolmaya Yüz Tutmuş Yerel Meyve Çeşitleri Üretme Projesi” kapsamında üretilen yerel meyve fidanları belediye çalışanlarına hediye edildi.   

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21