Başkan Gümrükçüoğlu Güneydoğulu öğrencileri ağırladı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Şırnak ve Şanlıurfa illerinden Trabzon’a gelen 101 öğrenciyi misafir etti.

Başkan Gümrükçüoğlu Güneydoğulu öğrencileri ağırladı
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şırnak ve Şanlıurfa illerinden Trabzon’a gelen öğrencileri misafir etti.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen organizasyon ile Şırnak ve Şanlıurfa illerinden 101 öğrenci Trabzon’a geldi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığının Düzköy ilçesindeki tesislerinde kamp yapan öğrencileri Trabzon şehir merkezinde Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu misafir etti.

 

Öğrencilerle kahvaltı programında bir araya gelen ve deniz gezisi ile Trabzon’u tanıtan Gümrükçüoğlu, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Türkiye Cumhuriyeti halkının birlik ve bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Bu ülkede yaşayan herkes kardeştir. Dünya biliyor ki bizler kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece her geçen gün daha büyüyerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Başkan Gümrükçüoğlu tek tek ilgilendiği Güneydoğulu öğrencileri Trabzon’da görmekten büyük mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21