Başkan Adayı Terzioğlu’ndan Teşekkür

AK Parti Trabzon İl Başkanı adayı Hakan Terzioğlu, temayül yoklamasına katılarak desteklerini veren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Başkan Adayı Terzioğlu’ndan Teşekkür

AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Mehmet Hakan Terzioğlu, parti teşkilatında düzenlenen temayül yoklamasına katılarak desteklerini veren tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Başkan Terzioğlu yaptığı açıklamada; “AK Partimizin Trabzon İl Başkanlığı için yapılan temayül yoklamasında, parti teşkilatlarımızın üst düzeyde ilgi ve alaka göstermesi bir teşkilat mensubu ve il başkanı adayı olarak bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu tablodan yola çıkarak aziz milletimize hizmeti kendisine şiar edinen AK Partimiz ilelebet emin adımlarla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürüyecektir. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve genel merkezimizin adaylarımız üzerinde vereceği karara bir dava mensubu olarak dün olduğu gibi bugün de, yarın da davamın emrinde hizmet edeceğim. Yapılan temayül yoklamasının sonucu partimize, Trabzon'umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm teşkilat mensuplarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı için kongre süreci devam ederken kongrenin ne zaman yapılacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Pandemi nedeniyle ertelen kongre sürecinde Of, Çarşıbaşı ve Ortahisar kongreleri ertelenmiş, ardından Of ve Çarşıbaşı İlçe Başkanlıklarına atama yapılmıştı.

Öncelikli olarak bu üç ilçe kongresinin yapılmasının ardından Trabzon İl Başkanlığı kongresinin yapılacağı tahmin ediliyor.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21