Bakanlar Soylu ve Albayrak bugün Of’a geliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak bugün Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere Of’a gelecekler.

Oflu hemşerilerimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Of’a geliyor.

 

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısına katılacak olan bakanlar, seçimlerin ardından ilk kez birlikte Of’u ziyaret edecekler.

 

Önceki gün DİSK Genel kurulunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet aleyhine atılan sloganlar yüzünden salonu terk eden ve dün de Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda HDP’lilere verdiği sert cevaplarla Trabzon ve Of halkının gönlünü fetheden Bakan Soylu, sabah erken saatlerde Trabzon’da geldi.

 

Havalimanında Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Ak Parti İl başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve partililer tarafından karşılanan Bakan Soylu alandakilerle tek tek tokalaştı.

 

Gençlik Teşkilatı üyeleri tarafından sloganlarla karşılanan Bakan Soylu ve Bakan Albayrak, 12.30’da Of Sahil Gün Batımı Salonunda düzenlenecek Danışma Meclisi Toplantısında Oflularla buluşacak.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ VE SAYIN BAKANLARIMIZ MEMLEKETİNİZE HOŞ GELDİNİZ.SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLER DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30