banner80

Bakan Bayraktar geri mi dönüyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Doğu Karadeniz gezisi esnasında yanından ayırmadığı Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlığa geri mi dönüyor.

Bakan Bayraktar geri mi dönüyor
banner71

17 ve 25 Aralık operasyonlarının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na veda eden Erdoğan Bayraktar, yeniden Trabzon’un abisi olmaya hazırlanıyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Trabzon, Rize, Gümüşhane ve Bayburt illerini ziyareti programlarında Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Oflu hemşerimiz Erdoğan Bayraktar’ı bir nebze olsun yanından ayırmadı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gümüşhane programının ardından helikopterine çağırdığı Bayraktar ile Trabzon’u masaya yatırdığı öğrenildi. 


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bayraktar ile uzun yıllar birlikte çalışmış olmaları, Bayraktar’ın Bakanlıktan ayrılmasının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın sürekli irtifa kaybediyor olması, Türkiye’nin çok sayıda ilinde başlatılan Kentsel Dönüşüm projelerinin istenilen hızda yürütülememesi, Trabzon Milletvekillerinin istenileni verememesi ve çok sayıda milletvekilinin üç dönem kuralı gereği yeniden aday olamaması da düşünüldüğünde Bayraktar’ın 2015’te yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeniden Trabzon’un abisi olarak aktif bir görev alacağı beklentilerini yükseltti.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ün afet sonrası Of’u ziyaretleri esnasında Başkan Gümrükçüoğlu, Erdoğan Bayraktar’ın Trabzon’a çok büyük katkıları olduğunu ve bakanlığı döneminde özel fonlar aracılığıyla Trabzon’a 45 milyon lira ek kaynak aktardığını ifade etmişti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
olmassa.
olmassa. - 7 yıl Önce

bu eski bakan hiç bir zaman trabzonun abisi olamaz ama milletvekili olabilr diye düşünüyorum.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21