Ak Parti’nin Aday Adayları Günnar’la buluştu

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak Parti’den Belediye Başkanı olmak için başvuru yapan Aday Adayları İl Başkanı Günnar’ın konuğu oldular.

Ak Parti’nin Aday Adayları Günnar’la buluştu

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Trabzon’un 18 ilçesinde Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan 124 kişi ile bir araya geldi. Günnar “Bu bir hizmet yarışıdır. Partimize birbirinden değerli ve güçlü adayların adaylıkta bulunmuş olmaları, bizlere gurur veriyor” dedi.

 

Toplantıya Ak Parti’nin Of, Çaykara, Dernekpazarı ve Çaykara aday adayları da katıldı.

 

GÜNNAR: BİRBİRİNDEN DEĞERLİ VE GÜÇLÜ ADAY ADAYLARIMIZ VAR”

İl binasında gerçekleştirilen toplantıda tüm aday adaylarını tek tek dolaşarak başarılar dileyen AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, aday adaylarına yapılacak çalışmalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini, partinin kuralları dışına çıkılmaması noktasında uyarılarda bulundu. Tüm aday adaylarının birbirinden değerli kişiler olduğunu belirten Günnar “Bu bir hizmet yarışıdır. Partimize birbirinden değerli ve güçlü adayların adaylıkta bulunmuş olmaları, bizlere gurur vermektedir. Bu teşkilatımızın zenginliğini liderimize olan bağlılığını biz teşkilatlara olan güvenirliğini göstermektedir. Bizler de teşkilat olarak ilçemizdeki bu zenginliğin halkımıza hizmet olarak yansıması için bizlere düşen görev ve sorumlukların bilincindeyiz. Partimize ve bulundukları ilçelerde bütün aday aday arkadaşlarımızın en güzel şekilde hizmet edeceğine inanıyorum. En az bizim kadar partimize ve Başbakanımıza sevdalı olduklarını bildiğim için bu sürecinde partimize ve adayların şahsına hiçbir zarar vermeden biteceğinden eminim. Kıymetli adaylarımızın Genel Başkanımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetteki ahlakını, duruşunu, yaşam tarzını, kendilerine örnek alacak, halka hizmet hakka hizmet çizgisinden ayrılmayacaklarına ve arkadaşlarımızın ilimiz ve teşkilatımıza en verimli şekilde birlik ve beraberliğini ortaya koyarak birere hizmet neferleri olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Rabbimin halka hizmet hakka hizmet yolunda ilerleyeceğine inandığım adaylarımızın yar ve yardımcısı olmasını temenni eder şahsım ve teşkilatım adına hepsine tüm kalbimle başarılar dilerim” dedi.

 

GÜNNAR: “ADAYIMIZI HALKIMIZLA BİRLİKTE BELİRLEYECEĞİZ”

AK Parti’den Trabzon Büyükşehir ve İlçelerden Belediye başkanlığı için 124 aday adayının başvuruda bulunduğunu hatırlatan İl Başkanı Günnar sözlerini şöyle sürdürdü: Parti teşkilatlarından Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvuru süresi 1 Aralık tarihinde dolacak. 1 Aralık tarihine kadar teşkilat üyeleri başvurularını yapabilecek. Aday adayı olan isimler 9 Kasım’da yapılacak temayül yoklamasına katılacaklar. Yapılan çalışma ve istişarelerin ardından adaylarımızı belirleyeceğiz. Adayımızı belirlemede en büyük faktör halkımız olacak. Aday adaylarımız hep birlikte çalışacaklar. Seçilen aday diğer aday adayları ile birlikte bulundukları ilçeye sonuna kadar hizmet edecekler. Ben bir kez daha hizmet yarışına çıkan tüm aday adaylara başarılar diliyorum.”

 

“ADAY ADAYLARI KENDİLERİNİ TANITMA İMKANI BULDULAR”

Toplantıda aday adayları da birer birer söz alarak,  kendilerini tanıtma imkanı buldular. Aday adayları da çıkmış oldukları bu kutlu yolda diğer aday adayı arkadaşlarımızla birlikte başta Büyükşehir belediyesi olmak üzere tüm ilçelerde seçimin kazanılması için cadde cadde sokak sokak ev ev dolaşacaklarına söz verdiler. Diğer aday adayları ile birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını ifade eden aday adayları “ Birlik ve beraberlik AK Partinin tabanında var. Var gücümüzle tüm belediyeleri AK Belediyecilikle buluşturmak için çalışacağız” dediler. Toplantının sonunda İl Başkanı Günnar ve ilçe koordinatörü ve aday adayları ile teker teker fotoğraf çektirtirdi.

Kaynak: Ak Parti-Trabzon

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadullah kaliç
Sadullah kaliç - 9 yıl Önce

Valla merak ediyorum bu aday adayları Murat Saral ın karşısında hiç şanslarının olmadığını görmüyorlar mı. Neyin mücadelesi bu.

ahmet aydın
ahmet aydın - 9 yıl Önce

ya adamda tayyib erdoğan karizması var ,adil ve tarafsız ,fakir fukarayı koruyor, vizyon sahibi bence en güçlü aday sayın murat saral

of.
of. - 9 yıl Önce

sayın murat saral tamam ama encümenden of ilçe belediye başkanı ama seçilmemiş encümenden geliyor.of insanı uyan belediye başkanı inşaat mühendisi olmalı yanı salim sarıalioğlu diye düşünüyorum.

vatandaş
vatandaş - 9 yıl Önce

değerli kardeşim sen de bılıyorsun kı salımın dokusu ile of halkının dokusu bırbırıyle uyuşmaz. nasıl kı vucut kendıne yabancı olan bır organı kabul etmez ise vatandaşta kendısıne yabancı olan insanı kabuıl etmez. ofun dokusuna uygun olan kiişi murat saral dır. eğer of a inşaat muhendısı lazım ise çok inşaat muhendısı bulunur doktor bulunur ama murat saral bulunamaz bir tane daha . eğer of un geleceğini düşünüyor of u sevıyorsanız murat saral ın kıymetını bılın.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21