Ak Parti Trabzon ilçe adaylarını tanıttı

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen törenle Trabzon Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adayları kamuoyuna tanıtıldı.

Ak Parti Trabzon ilçe adaylarını tanıttı

19 Mayıs Kapalı Spor Salonu'nda yapılan törene ilçe teşkilatları ve partililer yoğun ilgi gösterdi. Toplantıya AK Parti Trabzon Milletvekilleri Faruk Özak, Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve partinin önemli isimleri katıldı

 

Yoğun katılım nedeniyle çok sayıda partili salona giremedi ve dışarda kaldı. Saat 12.00’de başlaması gereken program, yoğun katılımdan dolayı 45 dakika gecikmeli olarak başlayabildi. 

GÜNNAR; İNCE ELEDİK, SIK DOKUDUK
Aday tanıtım töreninde konuşan AK Parti İl Başkanı Adnan Günnar; “Uzun süredir merak ile heyecan ile bütün Türkiye’de hatta komşu ülkelerde dünyanın bütün basın mensupları Türkiye’de AK Parti’nin belediye başkan adaylarını bekliyor. Süre sanki çok uzunmuş gibi geldi. Ancak bütün Türkiye’de belediye başkanları belirlendikten sonra 957 ilçeye hakikaten samimiyetle talip olan tek parti AK Parti olduğu için ince eledik, sık dokuduk. Araştırdık araştırdık ve en sonunda inşallah en doğru kararı verdik. 

Mevla’m adaylarımıza büyük başarılar eylesin. Burada bize en büyük desteği sağlayan milletimize şükranlarımızı sunuyoruz. Bu parti bizim değil milletin partisi. Dünya lideri başbakanımız nasıl yaptıysa biz de öyle yapacağız. Bazı arkadaşlarımız belediye başkanı gösterilmedi. Ama bu arkadaşlarımız bizim ile birlikte aramızdalar. Kendilerine hizmetlerinden dolayı Trabzon AK Parti teşkilatları ve halkımız adına şükranlarımı sunuyorum. 

Bugün bizim bayram arifesi günümüz. İnşallah 30 Mart’ta sandıklar açıldıktan sonra muhalefet partilerine yine haklıydık diyeceğiz. Değerli belediye başkan adayı kardeşlerim. Burada ki sözlerimi hatırınızdan çıkarmayın. Sizler öncelikli halkımızın tercihi ile buraya gelmekle birlikte teşkilatımızın üstün gayreti samimiyeti ile beklentisi olmadan desteğiyle belediye başkanlığı makamının sorumluluğuna oturacaksınız. Lütfen halk ile ilişkilerinize dikkat ettiğiniz gibi aynı şekilde teşkilatımıza yardımcı olmak, sıcak ilişkiler kurmak adına teşkilat hiyerarşisini unutmayın. Başarınızın birinci şartı teşkilatla ilişkilerinizin iyi olmasından geçer. Partimize oy veren, vermeyen diğer seçmen arkadaşlarımızı da aynı şekilde kucaklarsanız partimize uygun olur" dedi. 

Toplantıda Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Rize Milletvekili Hasan Karal, Trabzon Milletvekilleri Safiye Seymenoğlu, Aydın Bıyıklıoğlu ve Faruk Özak ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı birer konuşma yaptılar.

 

Konuşmaların ardından aday tanıtım törenine geçildi. İlçe Başkan adayları ilçe başkanları ile birlikte kürsüye çağırılarak partililere tanıtıldılar.


Toplantıya Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Of belediye Başkan Adayı Salim Sarıalioğlu, Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel, Hayrat Belediye Başkan Adayı Mehmet Nuhoğlu, Çaykara Belediye Başkan Adayı Hanefi Tok, ve Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Mehmet Aşık da katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
tatar ramazan
tatar ramazan - 8 yıl Önce

salim için gelenler chp liymiş oftan yandaşları satmadı onu

Osman demircioğlu
Osman demircioğlu - 8 yıl Önce

CHP zihniyeti ak partiyi kuşatıyor...oftaki adayın CHP li olması of teşkilatını hiçmi rahatsız etmiyor...seçimlerde görüşmek üzere AKP

Güngör şen
Güngör şen - 8 yıl Önce

Yazık etti kendi topuklarına sıktı başbakan...bize müsade ak partimiz...ruh adamınızla ofta mutlu olun

Murat öztürk
Murat öztürk - 8 yıl Önce

Utanmadan övünüyormu ak teşkilat...heeeeyyygidi var gülmek

İbrahim saygın
İbrahim saygın - 8 yıl Önce

Ofun sessiz kesimiyiz biz seçimlerde şowu görür ak partimiz...adaletini yitirmiş adalet partimiz

Yasin GÜNDOĞDU
Yasin GÜNDOĞDU - 8 yıl Önce

AK PARTİ Of'ta adil davranmadı ve bedelini ödeyecek gibi görünüyor.

Murat Öztürk
Murat Öztürk - 8 yıl Önce

Ak parti genel merkezi dinle başkan murat saral beyi şahsiyet delikanlılık ve adamlığı ile iyi tanırız...başbakanımızın eşref saatine gelip açıkladığı adayı da iyi tanırız afumuza geçmiş olsun

Kerim genç
Kerim genç - 8 yıl Önce

Ak parti başbakan ve yönetimleri jet vekil oktay yönetiminde Of'a darbe yapmıştır....darbecilere HAYIR


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21