AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Trabzon’da

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Trabzon’u ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Trabzon’da

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Trabzon’da bir dizi programda yerel yönetimleri mercek altına aldı.

 

Genişletilmiş İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları toplantısıyla yerel yöneticilerle buluşan Kaya, daha sonra Trabzon Büyükşehir Belediyesinin proje ve yatırımlarını denetledi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’ndan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Kaya, “Trabzon şehrimize yaptığınız tüm hizmetlerde emeği geçen Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Beraberinde Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Ayşe Sula Köseoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile birlikte Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettikten sonra Gülcemal Sahil Dolgu, Trabzon Botanik, Zağnos Kentsel Dönüşüm ve Meydan Parkı’nda yapılan çalışmaları yerinde gören Kaya hizmetleri takdir etiğini söyledi. Kaya, Gülcemal Projesi’nin bir an önce bitirilmesini istedi. 

 

Ziyaret ettiği bölgelerde vatandaşlarla sohbet eden Kaya Trabzon’un son yıllarda önemli bir gelişim gösterdiğini dile getirerek, “Kadim şehrimizin geçmişten bugüne ve geleceğe taşınmasında, özellikle tarihi eserlerin restorasyonu, şehrin tanıtılması ve marka şehre dönüştürülmesindeki gayretlerin ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımızı tebrik ediyor, ve tüm personeline teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Kaya Trabzon programında Şehit Eren Bülbül’ün ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21