Olcay Saral’dan “Yeniden Varım”

11 Temmuz’da yapılan kongrede aday olmayan Ofspor Başkanı Olcay Saral, 2 ay aradan sonra “Görülen lüzum Üzerine” başlığıyla yayınladığı açıklamayla “Yeniden Varım” dedi.

Olcay Saral’dan “Yeniden Varım”

Ofspor Başkanı Olcay Saral, 11 Temmuz’da yapılan kongrede yeniden aday olmayarak görev almayacağını açıklamıştı.

Kongreden iki ay sonra “Görülen Lüzum Üzerine” başlığıyla bir açıklama yayınlayan Başkan Saral, “Ofspor bayrağını en yüksekte dalgalandırma hayalini yine yeniden kuracağız. Ofspor’u seven, sever gibi görünen ve umursamayan herkese duyurulur” dedi.

İşte Başkan Saral’ın o açıklaması;

GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE

11 Temmuz /11 Eylül... Tam 2 ay geride kaldı. Hiç bir kulüp yoktur ki bu kadar iyi mali tablosuna, elindeki kaliteli oyuncu grubu ve personeline rağmen ilk maçına seyahat için sadece 1 hafta kalmışken 2 ay boyunca bulduğu tek Başkan adayı Sayın Abdullah BAŞER’in de gördüğü ilgisizlik üzerine şevkinin kırılıp gitmesiyle, başka bir aday bulamasın. Kaosla beslenen ve borç batağındaki birçok kulüp sık sık Başkan ve yönetimler bulurken Ofspor gibi sorunsuz bir kulübe kayyum bile atanmasın. Rakiplerimiz arkalarına aldıkları dağ gibi belediye desteklerine rağmen bizim belediyemiz maddi manevi sorumluluktan kaçsın. Bu süreçte çok iyi anlaşıldı ki (Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hakan TERZİOĞLU hariç) Ofspor gerçeği Of’u yönetenler için sözdeymiş, kişisel ihtirasları öndeymiş, herkes mali kaygısı kadar cesurmuş. Her sezon bütçe açığımız olan minimum 3 milyon ₺ için, yıllardır kim ne kadar katkı sağladığını bir düşünsün! Meğer ne zormuş Ofspor’a el vermek, ne zormuş sahip çıkmak ya da daha kolayını yapıp sahip çıkanın arkasında durmak, yükünü hafifletmek....

Şimdi ben üzerime sorumluluk alıp “Yeniden Varım!" dediğimde sıkılmadan "hani bırakmıştın, niye geri geldin" diyecek olanlar da vardır. Oturdukları yerden laf ebellği yapıp, bir çözüm üretemeyenlere kulak asacak zamanımız yoktur! Bu dar ve zor zamanda camiaya karsi hissettiğim sorumluluk maalesef Of’un ileri gelenleri tarafından hissedilmemiş olup vaktiyle "Kulübü kapatsak kimsenin itirazı olmaz" lafım bu kongre sürecinde tescil edilmiştir. Tekrar görev alacak olmam takımdan ayrılmasına izin vermediğimiz 14 profesyonel, 4 altyapı oyuncumuza, teknik direktörümüze ve hatta personelimize "kimse bir yere gidemez, ben olmasam da kulübe mutlaka daha güçlü birileri sahip çıkacaktır” dediğimde bana inanan ve bu vakte kadar sabırla bekleyen ancak kimsenin başkanlığa gelmemesi üzerine, bir anlamda onları koca sezon sahipsiz kalan kulüpte oynamak mecburiyetine mahkum edip, kendileri mağdur olacağı için vicdanen onların yanında olmam gerektiğinin mahcubiyeti ve sorumluluğudur. Bugünden itibaren güçlü ve samimi bir yönetim kurulu oluşturup, elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince yel değirmenlerine karşı savaşmaya devam edip, ALLAH'ın izniyle Ofspor bayrağını en yüksekte dalgalandırma hayalini yine yeniden kuracağız.

Ofspor’u seven, sever gibi görünen ve umursamayan herkese duyurulur!

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet KELEŞ
Mehmet KELEŞ - 2 yıl Önce

Başkanım birileri bu işleri yapacak sizin yapmanızı isterim. Netice Ofumuzun çocuğuyuz bu sporda bizim sahip çıkmak lazım. Selamlar.

Oflu
Oflu - 2 yıl Önce

Siz bir yakasından düşün OF un Ofspor a da OF a da sahip çıkan bulunur evvelALLAH.İnsanlar sizin yüzünüzden memleketinin merkezi olan çarşısına bile gelmekten çekiniyor. Yanlış anlaşılmasın kimsenin kimseden çekindiği korktuğu için Of un tüm açık alanlarını hırsızlıklarınız usulsüzlüklerinizle gasp ettiğinizden. Of un girişinde 3 tane gudubet bina 20 yıldır insanları bezdirmiş durumda bulvar desen kısılmış mahvedilmiş durumda.

oflu vatandaş
oflu vatandaş - 2 yıl Önce

sizin gazetecilik anlayışınıza tükereyim korkak sünepe yalakalar..

Of Havadis
Of Havadis @oflu vatandaş - 2 yıl Önce

Bizim gazetecilik anlayışımıza tüküreceğinize, bizi korkak, sünepe ve yalancı gibi ahlaksız kelimelerle itham edeceğinize siz önce kendi korkaklığınıza ve sünepeliğinize tükürün de ADINIZI ADAM gibi yazın... Saral'lara sallarken isminizi gizleyin, biz o sallamanızı iki gün geç yayınlayınca bize hakaret edin... Takdir okurlarımızın...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21