Ofspor’un yeni yönetimi belirlendi

30 Haziran’da yapılan genel kurulda şirketleşme yetkisi alan Ofspor yönetimi, yapılan olağanüstü kongre ile yeni yönetimini belirledi.

Ofspor’un yeni yönetimi belirlendi

Of Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan kongreye Başkan Olcay Saral, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok az sayıda üye katıldı.

 

Faaliyet Raporlarının görüşüldüğü ve yeni yönetimin belirlendiği kongrede Başkan Yardımcısı Yunus Hacıahmetoğlu, geçen yıl 5 milyon 167 bin TL gelir elde ettiklerini buna karşılık olarak 5 milyon 437 bin TL giderleri olduğunu belirtti.

 

Geçen yıl iki kat çalıştık

Geçe yıl iki kat bir performans gösterdiklerini belirten Hacıahmetoğlu; “2 milyon 920 bin TL olarak planlanan bütçenin neredeyse iki katı bir işlem yaptık. Başta başkanımız Olcay bey olmak üzere yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza ve kulübümüze maddi ve manevi desteği olan işadamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Tek liste ile gidilen seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Olcay Saral yaptığı teşekkür konuşmasında geçen yıl bir buçuk milyon lira borç ödediklerini belirterek; “5 Ağustos 2012’de kulübü devraldığımızda 4 milyon 641 bin TL resmi borç vardı. Ancak bu rakam daha sonra kayıtta olmayan borçlarla 5 milyon TL’yi buldu.  Resmi borcumuz bugün 3 milyon 600 bin lira civarlarına geriledi. Geçen yıl bunca sıkıntıya rağmen takımımızın ligde kalması en büyük başarımızdır. İnşallah yeni arkadaşlarımızla daha da güçlenen yeni yönetim kurulumuzla bu sene taraftarımıza daha iyi bir Ofspor izlettireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Antreman sahalarına ihtiyacımız var

Tesisleşme konusunda önemli eksikleri bulunduğunu belirten başkan Saral; “Antreman sahalarımız olmadığı için alt yapımızdan iyi oyuncular yetiştiremiyoruz. Yeni sahalara ihtiyacımız var. İlçemizde yer sorunu olduğundan bu konuda proje yapamıyoruz. 90 dönümlük yeni bir yer bulduk. Gençlik ve Spor Bakanımıza bunu sunduk. İnşallah uygun görülmesi halinde bu projemizi hayata geçirince Ofpor’umuzun alt yapısı da güçlü bir takım haline gelmesini sağlayacağız. Bize yardımlarını her zaman esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktar’a, Of Belediye Başkanımız Murat Saral’a ve hayırsever işadamlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca geçen yıl yönetim kurulunda yer alarak bizimle birlikte yoğun bir mücadele veren yönetici arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Açık oylama yapıldı

Yapılan açık oylama sonunda kongreye katılan üyelerin oyuyla divan başkanlığına sunulan Olcay Saral başkanlığındaki yönetim kurulu asil ve yedek listeleri ile denetleme kurulu listeleri oy birliği ile kabul edildi.

 

Ofspor’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu;

Olcay Saral, Yunus Hacıahmetoğlu, Hüseyin Saral, Gökhan Küçükakyüz, Şükrü Atasoy, İsmail Hakkı Solaklı, Mustafa Şen, Başaran Tellioğlu, Cemil Çakıroğlu, Mazlum Holoğlu, Barış Yanık.

 

Yedekler Yönetim Kurulu:

Musa Demir, Ali Murat Yirigöz, Asım Mete, Ali İhsan Akyüz, Sinan Karaahmetoğlu

 

Denetleme Kurulu Asil Üyelikleri;

Nazın Öztürk, İlyas Türkyılmaz ve Hamit Seyhan,

 

Denetleme Kurulu Yedek Üyelikleri;

Ali Sarıalioğlu, Osman Topçuoğlu, Tahir Hacıahmetoğlu, 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

YENİ YÖNETİME VE OF SPORA BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21