Ofspor’un yeni hocası Tolgay Kerimoğlu

Teknik Direktör Erdoğan Yılmaz’ın istifasının ardından Ofspor Yönetimi Eski Teknik Direktörlerinden Tolgay Kerimoğlu ile anlaştı.

Ofspor’un yeni hocası Tolgay Kerimoğlu

Ligde kötü bir süreç yaşayan ve üst üste oynadığı 9 maçtan da mağlubiyetle ayrılan Ofspor’da Teknik Direktör değişikliği yaşandı.

 

Erdoğan Yılmaz’ın takıma veda etmesinin ardından hemen harekete geçen Başkan Olcay Saral, Ofspor’un eski Teknik Direktörü Tolgay Kerimoğlu ile anlaştı.

 

Daha önce iki ayrı dönemde Ofspor’u çalıştıran Tolgay Kerimoğlu, 23 Kasım Çarşamba sabah saatlerinde Of’a gelecek ve saat 15.00’teki antremanda takımın başında sahaya çıkacak.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’a konuşan Kerimoğlu; “Ofspor benim takımım. Maalesef kritik bir dönemden geçiyor. Bazen olmayınca olmuyor. Olcay Başkan aradı ve bizi takımın başında görmek istediğini ifade etti. Biz de Ofspor için üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirttik. Yarın Of’a geleceğim ve Nazilli Belediyespor maçının hazırlıklarına başlayacağız. İnşallah bu takımı hak ettiği yere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21