Ofspor’un Antalya kampı sürüyor

Devre Arası kampı için Antalya’da çalışmalarını sürdüren Ofsporlu futbolcular, Başkan Olcay Saral’ın doğum günü nedeniyle kendisine sürpriz bir kutlama yaptılar.

Ofspor’un Antalya kampı sürüyor

İlk yarının tamamlanmasının ardından devre arası kampı için Antalya’ya giden Ofspor, 2.yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor.

 

Kampı ziyaret için Antalya’ya giden Ofspor kulübü Başkanı Olcay Saral’ın doğum günü olduğunu öğrenen Ofsporlu oyuncular, hazırladıkları Ofspor Logolu pastayla Başkan Saral’a sürpriz yaptılar.

 

Başkan 44 yaşında

Doğum Günü sürprizi nedeniyle mutlu olduğunu belirten Başkan Saral; “Takımımızda güzel bir ortam var. Başkanıyla yöneticisiyle hocasıyla oyuncularımızla hepimiz arkadaş gibiyiz. Bu da takımımıza yansıyor. İyi bir ilk yarı geçirdik. İnşallah iyi bir hazırlık dönemi geçirerek 2.yarıya hazır olacağız. Eksik noktalara oyuncu transferi çalışmalarımız devam ediyor. Kampı ziyaretimizde oyuncu arkadaşlarımız doğum günümüzü öğrenmişler ve sürpriz yapmışlar. Kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ozan Papaker yeniden takımda

Ofspor’un geçen yıl Rizespor’dan kiraladığı Ozan Papaker, başarılı performansı ve attığı gollerle Ofspor’a önemli katkı sağlamıştı. Sezon başında Rizespor’un kendi kadrosunda değerlendirdiği Ozan Papaker, yeniden kiralandı.

 

Gol yollarında sıkıntı yaşayan Ofspor, Ozan’ın takıma katılmasıyla bu sorununa çözüm bulmuş durumda.

 

Bir iki transfer daha

Takıma bir ya da iki oyuncu daha katacaklarını belirten Başkan Saral, Tolgay Kerimoğlu’nun istekleri doğrultusunda bir stoper ve bir orta saha oyuncusu transfer etmek istediklerini belirtti.

 

29 Aralık’ta başlayan kamp, 13 Ocak’ta sona erecek.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21