Ofsporlu futbolcuların videolu mesajına başkandan videolu cevap

Ofsporlu futbolcuların sosyal medyada yayınlanan “Fesuphanellah” şarkısı eşliğinde çektikleri videolu mesajlarına Başkan Olcay Saral’dan da videolu bir cevap geldi.

TFF 3.Lig’de Play Off mücadelesi veren Ofspor, devre arası kampını Antalya’da sürdürüyor.

Ligin ilk yarısını 28 puanla ve averajla 5.sırada tamamlayan Ofspor, 2.yarı için hazırlıklarını Antalya kampıyla sürdürüyor.

Kamp çalışmaları devam ederken Ofsporlu futbolcuların bugün sosyal medyaya düşen videoları izleyenleri gülümsetti.

Futbolcular, bu sezon özellikle galip geldikleri maçların ardından sosyal medyada yayınladıkları espri videolarla taraftarları neşelendiriyorlardı.

Bize de bir gün peşinat yatar inşallah

Bu kez yayınlanan video ise hem gülümsetti hem de düşündürdü. Erkin Koray'ın 'Fesuphanallah' şarkısı eşliğinde “Arkası gelmez ödemelerin, bıktık illellah. Bize de bir gün peşinat yatar, yatar inşallah. Böyle gelmiş böyle gidecek, korkarım vallah. Yokmu çaresi başkan, Fesuphanellah” sözleri bir yandan gülümsetirken bir yandan da futbolcuların paralarını alamadığı şeklinde yorumlandı.

Ofspor size yanlış yapmaz

Videonun Ofspor’un sosyal medya hesaplarında yayınlanmasının hemen ardından Ofspor Başkanı Olcay Saral’ın futbolculara cevabını içeren bir video daha yayınlandı.

“Peaky Blinders” dizisinden seçilen bir sahneye ait videoya alt yazı eklenerek yayınlandı. Altyazıda ise şu ifadelere yer verildi;

“Kimsenin lanet parası Ofsporumda kalmadı. Niye kalsın ki? Sözlerimiz tuttuk. Paralar Ödenecek. Ödeyeceğiz Oğlum. Adnan senle de özel konuşacağım oğlum. Asla Ofspor size yanlış yapmaz. Sizler benim evlatlarımsınız”

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2022, 23:32

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21