Ofspor’dan onursal Başkan Yılmaz’a ziyaret

Ofspor Başkanı Olcay Saral ve Onursal Başkan Rahmi Sarıalioğlu, Spordan Sorumlu Devlet Eski Bakanı ve Trabzonspor’un Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek destek sözü aldı.

Ofspor’dan onursal Başkan Yılmaz’a ziyaret

Ofspor Başkanı Olcay Saral, Başkan Yardımcısı Gökhan Kücükakyüz ve Onursal Başkan Rahmi Sarıalioğlu, Spordan Sorumlu Devlet Eski Bakanı ve Trabzonspor’un Onursal Başkanı Oflu hemşerimiz Mehmet Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret etiler.

 

İstanbul Küçükçekmece’deki Holding Binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Saral ve beraberindekilerle sohbet eden Yılmaz, Türkiye’de yaşanan gelişmeler ile Ofspor ve Trabzonspor’un durumunu değerlendirdi.

 

Türkiye Cumhuriyeti gereğini yapar

Son günlerde Türkiye’de yaşanan olayların üzücü olduğunu belirten Yılmaz, bu tip olayların toplumu gerdiğini, ancak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her zaman gerekeni yaptığını ve bu defa da gerekenin yapılacağından şüphesi olmadığını dile getirdi.

 

Kupayı TFF’den istemeliyiz

2010-2011 yılından bu yana süre gelen zamanda Trabzonspor’un hakkının yenildiğini ancak Trabzonspor’un yöneticilerinin haklarını yanlış yerde aradıklarını dile getiren Onursal Başkan Yılmaz; “Trabzonspor yönetiminin Fenerbahçe camiası ile ilgili bir alacağı vereceği yoktur. Trabzonspor’un kupayı Türkiye Futbol Federasyonu’ndan istemesi gerekir. Trabzonspor’un muhatabı TFF’dir. Taraftarları birbirine düşürmeye gerek yok. Bu durumun Fenerbahçe camiası ile ilgili hiçbir bağı yoktur. Kupanın tek adresi Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileridir” diye konuştu.

 

Kimse Trabzonspor’dan büyük değildir

Trabzonspor üzerinde oynanan oyunlardan rahatsız olduğunu ifade eden Yılmaz; “Kimse Trabzonspor’dan büyük değildir. Camianın ismini kullanarak bir yerlere gelenler şimdi bir kenara çekilip olan biteni seyreder oldular” dedi.

 

Of bizim anavatanımız

Of’a ve Ofspor’a her zaman destek olduğunu ve bundan sonra da olmaya devam edeceğini söyleyen Onursal Başkan Yılmaz; “Of bizim anavatanımız. Üzerimize düşen neyse her zaman yapmaya hazırız” diye konuştu.

 

61 numaralı üye kartı

Destekleri nedeniyle Yılmaz’a teşekkür eden Başkan Saral; “Sayın Bakanımız Ofspor’umuza her zaman destek olmuştur. Bundan sonra da olmaya devam edeceğine inanıyoruz” diyerek üzerinde ismi yazılı 61 numaralı Ofspor forması, 61 Numaralı Ofspor üye kimlik kartı ve çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Of Havadis’e teşekkür

Ziyarette Of Havadis’in İstanbul Temsilcisi Sadullah Dervişoğlu da hazır bulunurken, Of Havadis’in Of’un güzelliklerini duyuran yayınlar yapmasının kendini mutlu ettiğini belirten Yılmaz, “Gazete herkesin ortak sesidir. Of’un sesinin Of dışında yaşayan halkımıza duyurulmasına öncülük eden Of Havadis ailesine başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
sinan
sinan - 7 yıl Önce

olcay başkan ofi m.ali yılmaza taşidun adamlar bişe getirmeden aliydi paralari sen niye ogadar zahmet ettun kaç para alduğuni duymasalar bari :))

cevdet aydın
cevdet aydın - 7 yıl Önce

ofsporumuza bu güne kadar KİM ne kadar yârdim etti ve HANGİ TARİH'TE tardim ettiler tüm OFLULARA açıklanmasini istiyoruz,,,,bir laf var biliyormusunuz güleceğine paran var işe yârdim et,yoksa hiç sesini çıkarma SAYGILAR.

özgür balekoğlu
özgür balekoğlu - 7 yıl Önce

Cevdet bey 26 Mayıs 2014 de yapılan kuruluşunun 46 yil dönüm gecesinde gerekli açıklamalar yapılmıştır kamuoyuna takip etmek isterseniz http://www.ofhavadis.com/ofspor/ofspordan-46-kurulus-yil-donumunu-kutladi-h3054.html

Sinan bey o gadar adam dediklerin eski onursal başkan yöneti ve Ofspoara testeklerini esirgemiyen onursal başkan laf attığın kişiler kulübü bulunduğu yerden daha yukarlara taşıyamaya çalışan insanlar her kuruşun hesabı verilmiştir verilir soran adam olsun yeter ki

Ayhan Yıldırım
Ayhan Yıldırım - 7 yıl Önce

Haberde kullanılan resimdeki T.C. Kimlik nosu, Sayın Mehmet Ali Yılmaz'ın T.C.Kimlik nosu ise bunun web sitenizde yayınlanması ve umumun bilgilenmesine açılması yanlıştır.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21