Ofspor’dan Kaymakam Fırat’a 30 Ağustos ziyareti

Ofspor Yönetimi ve Futbolcuları 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

Ofspor’dan Kaymakam Fırat’a 30 Ağustos ziyareti

Zafer Bayramı’nın 96. Yılı nedeniyle Ofspor Başkanı Olcay Saral, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve Futbolcularla birlikte Of Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

 

31 Ağustos’ta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla açılışı yapılan Of Hükümet Konağı’na ilk ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten Ofspor Kulubü Başkanı Olcay Saral; “Takımımızın tatilde olması nedeniyle açılışa katılamamıştık. Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 96.yılı vesilesi ile yöneticilerimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımızla birlikte Sayın Kaymakamımızı ziyaret etmek istedik. Sayın Kaymakamımızın şahsında tüm Of Halkımızın ve Türk ulusumuzun bayramını kutluyoruz. Pazar günü oynayacağımız Düzcespor maçı ile de yeni sezona başlayacağız. İnşallah sezon sonu 19 Mayıs’ta da şampiyonluk kupamızla birlikte Sayın Kaymakamımızı yeniden ziyaret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ofspor yönetimi ve futbolcularının ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Fırat; “Daha önce böyle bir ziyaret almamıştık. Ofspor Başkanımız Sayın Olcay Saral’ı ve şahsında tüm yöneticilerini ve futbolcu kardeşlerimizi kutluyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız nedeniyle bizleri ziyaret etme nezaketi gösterdiler. Kendilerini tebrik ediyorum. Pazar günü oynayacağımız Düzcespor maçında kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir galibiyetle sezona başlayacağız ve sezon sonunda da şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz. Ofspor’umuz Of’umuzun en büyük markasıdır. Bu güzel markaya da şampiyonluklar yakışır. Ofspor’umuza her zaman desteğimiz devam ediyor. İnşallah bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz” diye onuştu.

 

Ziyaret, Of Hükümet Konağı önünde Kaymakam Fırat, Başkan Saral, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcuların katıldığı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21