Ofspor’dan Başkan Terzioğlu’na ziyaret

Ofspor Başkanı Olcay Saral, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ofspor’dan Başkan Terzioğlu’na ziyaret

Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

 

Ofspor’un sorunlarının konuşulduğu ziyarette takımın kötü bir dönemden geçtiğini dile getiren Başkan Terzioğlu; “Ak Parti Of İlçe Başkanlığı olarak her daim Ofspor’umuzun yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinden ötürü Sayın Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

Konulara yaklaşımı ve çözüm gayretinden dolayı Başkan Terzioğlu’na teşekkür eden Başkan Olcay Saral; “Ofspor yönetim kurulu olarak AK Parti Of ilçe yönetimini ziyaret ettik. Başkan Mehmet Hakan Terzioğlu ile Stadyum inşaatının bir an önce tamamlanması, antreman sahalarının yapımına başlanması ve akademi ligi takımlarımızın ulaşım maliyetleri için destek istedik. Tüm konulara yaklaşımı ve çözüm gayretinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21